Archu, modlitebnu Sboru CB Pardubice, najdete na adrese Lonkova 512, městská část Polabiny II. Jak se k nám dostanete?

 1. Pokud jedete autem

 GPS: 50.0460939N, 15.7624319E

V blízkosti Archy najdete několik neplacených parkovišť.
Z toho vzdálenějšího uvidíte růžovobílou pruhovanou stavbu – dejte se kolem ní (zprava či zleva) a přijdete přímo k Arše.

mapy-parkoviště

 

 

 

 

 

2. Pokud pojedete vlakem

  •  Od Hlavního nádraží

– ze zastávky MHD Hlavní nádraží trolejbusem č. 3 na zastávku Hradecká nebo trolejbusem č. 4 na zastávku Polabiny, Hotel

– ze zastávky MHD Hlavní nádraží – Albert (od nádraží přejít přes ulici ) autobusem č. 6 a 9 nebo trolejbusem č. 2 a 13 na zastávku Kpt. Bartoše

  • Z vlakové zastávky Rosice n/Labem

Jen pěšky  – projděte podchodem a dejte se vlevo, pak první ulicí (ul. Tolarova) vpravo. Na jejím konci zahněte doleva (ul. Legionářská) – před sebou vpravo uvidíte Kaufland. Na konci ulice se dejte doprava (Kaufland máte stále po pravé ruce; cestu si také můžete zkrátit šikmo přes parkoviště). Až dojdete ke kruhovému objezdu, přejděte přes silnici nalevo. Po ulici Bělehradská jděte stále rovně, před další křižovatkou přejděte silnici k 18 patrovému panelovému domu. Jděte přes parkoviště k růžovobílému pruhovanému domu. Obejděte ho (zleva či zprava) a jste u Archy.

mapy ČD

 

 

 

 

 

3. Pokud pojedete MHD

 Jízdní řády autobusů a trolejbusů MHD najdete na  www.dpmp.cz/zastavkove-jizdni-rady/

  •  od zastávky Kpt. Bartoše (asi 600 m; 10 minut chůze) – dejte se rovně ul. Npor. Eliáše (napravo minete Základní školu Polabiny III. a pak obchodní centrum), pak po chodníku vedoucím mírně vpravo, u dětského hřiště ostře doprava a podél panelového domu dojdete před Archu.
  • od zastávky Polabiny, Hotel v Bělehradské ul. (asi 350 m; 5 minut chůze) – jděte asi 100 m (po pravé ruce šestipatrový panelový dům) a po přechodu přejděte na druhou stranu silnice. Pokračujte stále rovně (po stezce společné pro chodce a cyklisty) a až uvidíte Archu, dejte se po chodníku doprava.
  • od zastávky Hradecká (asi 700 m; 10 minut chůze) – při příjezdu z centra se vratťe asi 70 m zpět a podchodem přejděte na druhou stranu silnice. (Při příjezdu z Bohdanče jste už na správné straně, jděte asi 50 m po směru jízdy trolejbusu a pak zahněte doprava). Dál pokračujte rovně, asi po 100 m u parkovacího domu zahněte doleva po dalších 100 m doprava. Pak jděte rovně po ulici Bělehradská asi 200 m. Po přechodu přejděte na druhou stranu silnice. Pokračujte stále rovně (po stezce společné pro chodce a cyklisty) a až uvidíte Archu, dejte se po chodníku doprava.

Mapa MHD

 

 

 

 

 

Mapa okolí Archy

V mapové aplikaci najdete nejbližší okolí Archy, mapu lze posunovat a přibližovat či vzdalovat.